KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12916547

nr 1291 6547

Håkan Thorsén

(f. 1928), Sverige

Akvarell, "Vårvinter", Signerad, -81. Motivet: 25x35 cm

Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:27:42

24/11 15:03:06 1      Vinnande bud

Håkan Thorsén

Läs mer om Håkan Thorsén